30 lipca – 8. Festiwal Produktu Lokalnego w Nałęczowie

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” jak co roku organizuje wielkie święto producentów lokalnych wyrobów spożywczych i rękodzielniczych. Impreza odbędzie się 30 lipca od godz. 10.00 do 18.00 w parku zdrojowym (przed Starymi Łazienkami) w Nałęczowie.

Obecnych będzie blisko 40 lokalnych wystawców, którzy będą prezentować swoje produkty.

 

Wśród wyrobów spożywczych będą: przetwory z płatków i owoców róży, oleje tłoczone na zimno, pieczywo, wędliny, przetwory z owoców i miody. Będą również wszelkiego rodzaju pierogi oraz ciasta. Pojawią się nowi producenci z cydrem, przetworami z borówki, malin i aronii a także twórca naturalnych mydeł na bazie lokalnych ziół i kwiatów.

Oprócz produktów spożywczych będzie oczywiście lokalne rękodzieło m.in.: rzeźby, malowana ceramika, wiklinowe kosze, haftowane obrusy czy chodniki pasiaki.

Na scenie prezentować będą się lokalni artyści.

 

Organizatorem Festiwalu jest Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”.

ZAPRASZAMY!

 

Więcej informacji tutaj.

Kemping
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Kemping Zielona Dolina