16 września br. - Święto Pieczonego Ziemniaka

 

Organizatorzy zapraszają na imprezę kajakową pn. „Kajakiem na Święto Pieczonego Ziemniaka”, która odbędzie się w dniu 16 września (niedziela) br. w Kośminie nad Wieprzem.

 

W programie imprezy m.in.:

- spływ kajakowy na dolnym odcinku rzeki Wieprz na dystansie około 10 km (Białki Dolne – Kośmin),

- piknik z ogniskiem (pieczenie kiełbasek i ziemniaków) w Kośminie nad Wieprzem, zwiedzanie dworku Kossaków w Kośminie,

- regaty kajakowe dla chętnych na rzece Wieprz (po spływie) na dystansie około 1,0 km (pod prąd i z nurtem rzeki, odcinek od znaku informacyjnego „Kośmin” przy przystani kajakowej do wskazanego miejsca przed mostem na Wieprzu w Kośminie).

 

Zgłoszenia do udziału w imprezie należy dokonać najpóźniej do dnia 13 września 2018 r. do godziny 18.00 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: lgd@zielonypierscien.eu z podaniem imienia i nazwiska, wieku (w przypadku osoby niepełnoletniej), telefonu kontaktowego i adresu e-mailowego uczestnika oraz dokonanie przelewem opłaty wpisowej w wysokości 30 zł od jednego uczestnika (w mailu należy załączyć skan potwierdzenia przelewu).

 

W terminie do 14 września br. Organizator powiadomi e-mailem osoby zgłaszające się  o zakwalifikowaniu w imprezie. W przypadku liczby zgłoszeń przewyższających liczbę miejsc podczas imprezy, będzie decydować kolejność zgłoszeń.

 

Szczegółowe informacje na temat zasad udziału w imprezie znajdują się w regulaminie, który załączamy niżej. Zapraszamy!

Kemping
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Kemping Zielona Dolina