20 lipca - 2. Piknik Retro w Kośminie nad Wieprzem

 

Zapraszamy na 2. Piknik Retro w Kośminie nad Wieprzem czyli „Podwieczorek na trawie – lata 20- i 30-te XX wieku w stylu RETRO”. Impreza odbędzie się 20 lipca br. (sobota) od godz. 16.00. Będzie poprzedzona (dla chętnych) spływem kajakowym na odcinku 10 km. Więcej o spływie TUTAJ.

 

2. Piknik Retro będzie stylizowany na dawne polskie pikniki na łonie natury. Warto ze sobą zabrać koc piknikowy!

 

Rezerwacji wyjątkowych koszy piknikowych z prowiantem można dokonać do 15 lipca 2019 r. telefonicznie: 519 583 195 lub mailem: biuro@fundacjaptl.pl

 

Zawartość kosza piknikowego to: kompot z owoców sezonowych w stylizowanej butelce „oranżadówce”, smalec, chleb, ogórki kiszone, jajko ugotowane na twardo, ser biały swojski, dżem z owoców sezonowych, miód, placek drożdżowy, nożyk i owoce sezonowe.  Cena kosza z zawartością w zależności od wielkości wynosi od 55 do 100 zł, tj.:

- kosz dla 1 osoby: 55 zł,

- kosz dla 2 osób: 65 zł,

- kosz dla 3 osób: 75 zł,

- kosz dla 4 osób: 85 zł,

- kosz dla 5 osób: 95 zł,

- kosz dla 6 osób: 100 zł.

   

Program „Podwieczorku na trawie w stylu RETRO – lata 20-te lata 30-te XX  wieku” obejmuje m.in: konkurs mody na stylizację stroju RETRO dla dzieci, pań i panów (połączony z pokazem mody); warsztaty malarskie dla dzieci; regaty kajakowe; lekcję tańca „z przymrużeniem oka", ognisko, warsztaty rękodzieła, konkursy i zabawy z nagrodami.

 

Organizatorzy i Partnerzy imprezy: Fundacja „Przyroda – Tradycja – Ludzie”, Koło Gospodyń Wiejskich w Kośminie, Gmina Żyrzyn, Bank Spółdzielczy w Cycowie i Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”.

Kemping
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Kemping Zielona Dolina