22 kwietnia br. spływ kajakowy do Kośmina!

 

Zapraszamy wraz z Lokalną Grupą Działania "Zielony Pierścień" na pierwszy w tym roku spływ kajakowy pn. „Kośmin nad Wieprzem – rodzinny dom Zofii Kossak”, który odbędzie się w dniu 22 kwietnia br. (niedziela).

 

W programie imprezy m.in.:

 

- godz. 10.00 – 10.30 – zbiórka przy dworku Kossaków w Kośminie (tutaj można nieodpłatnie pozostawić samochód na czas imprezy), odprawa i zapoznanie uczestników z przebiegiem trasy spływu i zasadami bezpieczeństwa,

- godz. 10.30 – 10.45- przewóz kajaków i uczestników spływu do Białek Dolnych/Osmolic na start spływu,

- 10.45 – 11.00 – wodowanie kajaków,

- 11.00 – 13.20 – spływ na odcinku Białki Dolne/Osmolice – Kośmin (przystań kajakowa),

- 13.20 – 13.45 – wyciągnięcie kajaków i zakończenie spływu

- 13.45 – 16.30 – rozpoczęcie pikniku (ognisko, kiełbaski), zwiedzanie dworku Kossaków w Kośminie, opowieść o Zofii Kossak

- 16.30 - zakończenie imprezy 

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do dnia 18 kwietnia br. do godziny 12.00 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: lgd@zielonypierscien.eu z podaniem imienia i nazwiska, wieku, telefonu kontaktowego i adresu e-mailowego uczestnika.  W terminie do 19 kwietnia br. Organizator (Lokalna Grupa działania "Zielony Pierścień") powiadomi e-mailem uczestnika o zakwalifikowaniu w imprezie.

 

Szczegółowe informacje na temat odpłatności i zasad udziału w imprezie znajdują się w regulaminie, który załączamy niżej. Zapraszamy!

Kemping
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Kemping Zielona Dolina