Kemping w Kośminie

W miejscowości Kośmin (gm. Żyrzyn) nad rzeką Wieprz powstał kemping wraz z przystanią kajakową. Zapraszamy od nowego sezonu turystycznego 2016.

Kemping powstał z inicjatywy Lokalnej Grupy Działania "Zielony Pierścień" w ramach projektu "EUROszansa dla Lubelszczyzny..." w ramach środków szwajcarsko - polskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

W ramach projektu zrealizowano roboty budowlane. Ich zakres obejmował: (1) wykonanie alejek pieszych, miejsc postojowych dla samochodów i kamperów oraz dojazdu dla samochodów do miejsca wodowania kajaków; (2) dostawę i montaż elementów małej architektury, w tym: kosze na śmieci, tablicę informacyjną, stojaki na kajaki, oznakowanie wewnętrzne kempingu, wymianę uszkodzonych odcinków ogrodzenia, wykonanie bramy wjazdowej, kontener na śmieci, ławki i nasadzenia krzewów ozdobnych; (3) dostawę i montaż kontenerów sanitarnych z toaletami i prysznicami dla turystów; (4) wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz (5) wykonanie instalacji elektrycznych i latarni oświetleniowych.

W efekcie powstał ogólnodostępny kemping o standardzie jednej gwiazdki. Dysponuje on polem namiotowym, miejscem na kampery, zapleczem sanitarnym oraz przystanią dla kajakarzy z dojazdem dla samochodów z kajakami.

 

Kemping
Kemping
Kemping
Kemping
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Kemping Zielona Dolina