VIII Lubelskie Tragi Turystyczne

Już w nabliższy weekend zapraszamy na targi turystyczne do Lublina, które odbędą się w dniach 2-4 czerwca na Placu Teatralnym przy Centrum Spotkania Kultur.

 

Lubelskie Targi Turystyczne to impreza promująca turystykę w naszym Regionie Lubelskim oraz turystykę wyjazdową krajową i zagraniczną dla mieszkańców naszego województwa. Wystawcami będą przedstawiciele: gmin i powiatów, biur podróży, obiektów noclegowych, lokalnych organizacji turystycznych, grup działania, stowarzyszeń oraz przedsiębiorców zajmujących się wytwarzaniem regionalnych produktów i świadczeniem różnorodnych usług dla turystów.

Imprezie towarzyszyć będą liczne atrakcje dla odwiedzających, m.in. symulator 3D z wirtualnymi podróżami po Hiszpanii, występy artystyczne zespołu flamenco, harfistów, tancerzy, animacje taneczne, pokazy kulinarne, degustacje win i produktów hiszpańskich oraz liczne konkursy, w których będzie można wygrać: bilety lotnicze do atrakcyjnych miejsc z wylotem z Lublina, wczasy, obozy dla dzieci i młodzieży. 

 

Program do pobrania tutaj.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Kemping
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Kemping Zielona Dolina