Zapraszamy na spływ kajakowy na Piknik Retro

 

Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień" wraz z Partnerami zaprasza na spływ kajakowy pn. „Kajakiem na Piknik Retro w Kośminie”, który odbędzie się w dniu 20 lipca br. (sobota).

 

W programie imprezy m.in.:

- spływ kajakowy na rzece Wieprz na dystansie około 10 km (Białki Dolne – Kośmin),

- oraz piknik z ogniskiem w Kośminie nad Wieprzem, zwiedzanie dworku Kossaków w Kośminie, opowieść o Zofii Kossak.

 

Zgłoszenia na spływ kajakowy prosimy przesyłać najpóźniej do dnia 17 lipca br. na adres e-mail: lgd@zielonypierscien.eu z podaniem

- imienia i nazwiska,

- wieku (w przypadku osoby niepełnoletniej),

- telefonu kontaktowego

- i adresu e-mailowego uczestnika

 

Do 17 lipca przelewem należy dokonać opłaty wpisowej w wysokości 30 zł od jednego uczestnika (w mailu należy załączyć skan potwierdzenia przelewu).

 

W terminie do 18 lipca br. Organizator powiadomi e-mailem uczestnika o zakwalifikowaniu w imprezie.  

 

Szczegółowe informacje na temat zasad udziału w imprezie znajdują się w regulaminie, który załączamy niżej. Zapraszamy!

 

Informujemy, że od g. 16.00, po spływie, jako impreza towarzysząca „Podwieczorek na trawie w stylu RETRO – lata 20-te lata 30-te XX  wieku”, w tym m.in.: konkurs mody na stylizację stroju RETRO dla dzieci, pań i panów (połączony z pokazem mody), warsztaty malarskie dla dzieci, lekcja tańca „z przymrużeniem oka", warsztaty rękodzieła, konkursy i zabawy z nagrodami.

Kemping
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Kemping Zielona Dolina