Agroturystyka „Gościniec nad Wieprzem”

Agroturystyka „Gościniec nad Wieprzem” znajduje się w miejscowości Kośmin (gm. Żyrzyn), 60 km od Lublina i 100 km od Warszawy. Miejscowość położona jest w dolinie rzeki Wieprz. W okolicy znajduje się Rezerwat Piskory, miejsce wymarzone do pieszych i rowerowych wypraw. Przez miejscowość przebiegają różne szlaki turystyczne: rowerowe, ornitologiczne, konne.

 

W agroturystyce znajdziecie wyśmienite, zdrowe produkty z własnej produkcji min.: dżemy, kompoty,  swojskie jajka itp. Goście mają do dyspozycji następujące pokoje ze wspólną łazienką i toaletą:

 Pokój dwuosobowy – 2 szt.

Pokój czteroosobowy – 1 szt.

Salon trzyosobowy – 1 szt.

 

W obiekcie do dyspozycji gości znajduje się aneks kuchenny wyposażony w kuchnię, zlew, lodówkę, ekspres do kawy. W salonie znajduje się TV. Goście mogą również korzystać z altany, rozpalić ognisko czy grill, jak również wypożyczyć rower.

 

Istnie możliwość wynajmu noclegu wraz ze śniadaniem lub obiadokolacją.

 

Kontakt: Marianna Płachta, tel. 668 598 421, adres: Kośmin 58, 24-103 Żyrzyn

Kemping
Kemping
Kemping
Kemping
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Kemping Zielona Dolina