Polska Zobacz Więcej - III edycja

Trzecia edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" odbędzie się w dniach 6 - 8 października 2017r

 

Akcja ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Założeniem Akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 6 - 8 października 2017 r. na terenie całego kraju. Akcja organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną.

 

Poznaj szczegóły naszej oferty:

 

„Weekendowy spływ kajakiem po rzece Wieprz”

 

Limit objęty ofertą promocyjną: 40 osób dziennie.

Oferta ta skierowana jest dla ludzi aktywnych, grup przyjaciół, rodzin z dziećmi, a przede wszystkim dla osób chcących aktywnie wypocząć i ceniących wyjątkowe uroki rzeki Wieprz oraz otaczającej przyrody.

 

Oferta zawiera:

  1. spływ kajakowy po rzece Wieprz na odcinku Kośmin - Skoki: do dyspozycji są kajaki dwuosobowe (odcinek około 18km – przybliżony czas spływu około 4 godziny). Odcinek Kośmin - Skoki jest to trasa bardzo malownicza i różnorodna, prowadząca wśród łąk, po meandrującej rzece Wieprz. Odcinek ten prowadzi po strefie Natura 2000 i po Obszarze Chronionego Krajobrazu „Pradolina Wieprza” (wIęcej informacji tutaj).
  2. transport turystów i kajaków na miejsce do Kośmina.
  3. poczęstunek w Kośminie.
  4. zwiedzanie Dworku Kossaków w Kośminie (czas przejścia około 0,5 godziny).
    W dworku Kossaków znajduje się punkt informacji turystycznej z witryną produktów lokalnych i tradycyjnych, salon z panoramiczną polichromią autorstwa Wojciecha Kossaka, salonik pisarki Zofii Kossak, izba tradycji, pracownia edukacyjno – przyrodnicza oraz kolekcja kopii obrazów drukowanych na płótnie autorstwa Juliusza i Wojciecha Kossaków.
  5. udział w Queście „Z Zosią po Kośminie” (czas przejścia około 1,5 godziny) – jest to metoda odkrywania dziedzictwa, polegająca na prowadzeniu po nieoznakowanych szlakach w terenie, za pomocą informacji zawartych w wierszowanych wskazówkach. Każdy quest prowadzi do miejsca ukrycia skarbu. Udział w queście jest dla każdej osoby autentyczną pamiątką z pobytu.

 

Całość oferty wynosi 25zł/osobę. W cenie zawarty jest 50% rabat obejmujący skorzystanie z usługi transportu, wypożyczenia kajaka, zwiedzania dworku Kossaków oraz posiłku.

 

Dysponujemy kajakami dwuosobowymi. Spływ odbędzie się w dniu 7 i 8 października od godz. 10.00. (Informacja dla uczestników - zbiórka o godz. 9.45 w Kośminie pod dworkiem)

Ilość kajaków ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń dokonanych telefonicznie (tel. 601 716 260), mailowo (biuro@kempingzielonadolina.pl) lub osobiście (Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn).

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do dnia 4 października 2017r. do godz. 15.00 z podaniem imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego i adresu e-mailowego uczestnika. Osoby niepełnoletnie płyną pod opieką rodziców/opiekunów prawnych. W terminie do 5 października br. Organizator powiadomi uczestnika o szczegółach imprezy.

 

Więcej informacji o akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” znajdziecie Państwo pod adresem: www.polskazobaczwiecej.pl

 

       

 

Kemping
Kemping
Kemping
Kemping
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Kemping Zielona Dolina