POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

 

 

                        

 

Masz dosyć miejskiego zgiełku?  Potrzebujesz odpoczynku? A może chcesz spędzić aktywnie czas z rodziną? Przyjedź do nas i sprawdź naszą ofertę. Czeka na Ciebie niezapomniana przygoda po meandrach rzeki Wieprz.

Włączyliśmy się do akcji organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki pn. „Polska. Zobacz więcej – weekend za pół ceny”, mającej na celu przedłużenie sezonu turystycznego w Polsce, a także propagowanie udziału Polaków w wyjazdach turystycznych na terenie kraju. W ramach akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”  realizowanej w terminie od 23 do 25 września 2016r. przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę:

 

„Wyprawa kajakowa po meandrach rzeki Wieprz”

 

Limit objęty ofertą promocyjną: 40 osób dziennie.

Oferta ta skierowana jest dla ludzi aktywnych, grup przyjaciół, rodzin z dziećmi, a przede wszystkim dla osób chcących aktywnie wypocząć i ceniących wyjątkowe uroki rzeki Wieprz oraz otaczającej przyrody.

 

Oferta zawiera:

  1. transport turystów i kajaków na miejsce startu w Baranowie.
  2. zwiedzanie Izby Tradycji w Baranowie – czas przejścia około 0,5 godziny (izba zlokalizowana jest w Gminny Centrum Kultury w Baranowie). W izbie znajdują się przedmioty związane z dawnym zawodem garncarza. Gmina Baranów do niedawna była znaczącym ośrodkiem garncarskim.
  3. spływ kajakowy po rzece Wieprz na odcinku Baranów – Kośmin: do dyspozycji są kajaki dwuosobowe (odcinek około 20km – przybliżony czas spływu około 4,5 godziny). Odcinek Baranów – Kośmin jest to trasa bardzo malownicza i różnorodna, prowadząca wśród łąk, po meandrującej rzece Wieprz. Odcinek ten prowadzi po strefie Natura 2000 i po Obszarze Chronionego Krajobrazu „Pradolina Wieprza”.
  4. piknik w Kośminie połączony z ogniskiem (kiełbaska, chleb, kawa/herbata),
  5. udział w Queście „Z Zosią po Kośminie” (czas przejścia około 1,5 godziny) – jest to metoda odkrywania dziedzictwa, polegająca na prowadzeniu po nieoznakowanych szlakach w terenie, za pomocą informacji zawartych w wierszowanych wskazówkach. Każdy quest prowadzi do miejsca ukrycia skarbu. Udział w queście jest dla każdej osoby autentyczną pamiątką z pobytu.
  6. zwiedzanie Dworku Kossaków w Kośminie (czas przejścia około 0,5 godziny).
    W dworku Kossaków znajduje się punkt informacji turystycznej z witryną produktów lokalnych i tradycyjnych, salon z panoramiczną polichromią autorstwa Wojciecha Kossaka, salonik pisarki Zofii Kossak, izba tradycji, pracownia edukacyjno – przyrodnicza oraz kolekcja kopii obrazów drukowanych na płótnie autorstwa Juliusza i Wojciecha Kossaków.

 

Całość oferty wynosi 25zł/osobę. W cenie zawarty jest 50% rabat obejmujący skorzystanie z usługi transportu, wypożyczenia kajaka, zwiedzania Izby Tradycji, dworku Kossaków oraz posiłku.

 

Dysponujemy kajakami dwuosobowymi. Spływ odbędzie się w każdym dniu akcji od godz. 10.00. (Informacja dla uczestników - zbiórka o godz. 9.30 w Kośminie pod dworkiem)

Ilość kajaków ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń dokonanych telefonicznie (tel. 601 716 260), mailowo (biuro@kempingzielonadolina.pl) lub osobiście (Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn).

 

 

Więcej informacji o akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” znajdziecie Państwo pod adresem: www.polskazobaczwiecej.pl

Kemping
Kemping
Kemping
Kemping
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Kemping Zielona Dolina